• 02188519284-6

اخبار

طی حکمی دکتر محمدرضا ربیعی به عنوان معاونت فرهنگی و ریاست حوزه مشاوره دانشجویی (مدرسه کسب و کار مدیران) منصوب شد

جناب آقای دکتر محمدرضا ربیعی مندجین

باسلام و دعای خیر
احتراماً با استحضار می رساند از تاریخ 01/06/1391 جنابعالی به عنوان معاونت فرهنگی و ریاست حوزه مشاوره دانشجویی در موسسه عصر شبکه (مدرسه کسب و کار مدیران) منصوب می شوید .


امید است با استفاده از پشتوانه علمی و تجربی و سوابق موثر و مفید ضمن سازماندهی لازم به منظور ارتقاء شاخص های کیفیت علمی و موارد مرتبط فعالیت های جاری آموزشی را به نحو احسن و مطلوب اداره نمائید.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای: تربیت مدیران کارآمد از اولویت های دوران پساتحریم است

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز،حمید رضا خانپور مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در اولین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن ضمن تبریک آغاز اجرای برجام به ملت ایران ، همزمانی این رویداد تاریخی با برگزاری این سمینار را به فال نیک گرفت و اظهار داشت: این موفقیت حاصل یک دهه ایستادگی و تلاش ایرانیان ،توکل به خدا و تاکیدات مقام معظم رهبری است.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت برنامه ریزی به منظور بهره برداری مناسب در دوران پسا تحریم افزود: در شرایط موجود و با برنامه ریزی صحیح تحولی بزرگ به ویژه در حوزه اقتصاد کشور روی خواهد داد و گام های موثری در معیشت و رفاه مردم و همچنین ثبات منطقه با عزم ملی و همدلی و همزبانی مورد تاکید مقام معظم رهبری برداشته می شود.

 

خانپور با اشاره به برگزاری اولین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن گفت:پس تحریم کشورمان هم با فرصت و هم با تهدید مواجه خواهد بود و در این راستا تعامل و همکاری با کشورهای دیگر به طور جدی پیگیری می شود که با برگزاری چنین نشست هایی می توان برنامه ریزی مناسبی در جهت تربیت نیروهای انسانی ماهر انجام داد. امری که در کشور ما مورد اهمیت قرار نگرفته است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در ادامه بر تربیت مدیرانی کارآمد،نیروهای خلاق و کارآفرین تاکید کرد و گفت: با تدوین ۶هزارو ۲۰۰ استاندارد شغل و شایستگی از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کار تربیت نیروهای متخصص و ماهر در بخشهای مختلف دنبال می شود که به طور قطع خروجی اثر بخشی خواهد داشت.

وی پساتحریم را روزنه ای استراتژیک در صنعت عنوان کرد و گفت: صنایع جدید نیاز به مهارت های جدید و مهارت های جدید نیاز به آموزش های جدید و این آموزشها به استانداردهای اصولی و منطقی نیاز دارد همچنین مشاغل روز دنیا باید در داخل کشور به روز رسانی شود.

خانپور تاکید کرد: از فرصت به دست آمده همزمان با آغاز اجرای برجام می توان در جهت کمک به واحدهای تولیدی ، صنعتی و خدماتی استفاده کرد تا این واحدها دچار زیان و ورشکستگی نشوند. همچنین برند سازی،بازاریابی و فروش نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

مهارت،حلقه مفقوده اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان

مهدی برآسود در اولین سمینار کاربردی بسوی جهانی شدن که در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: هدف برگزاری این سمینار از همان ابتدا ارائه راهکار به تجار، صنعتگران و تولیدکنندگان به منظور ارتباط با کشورهای دیگرو برنامه ریزی در این جهت پس از برداشته شدن تحریم ها بوده است‌.

وی با اشاره به پیشرفت هایی که در زمینه دیپلماسی سیاسی به ویژه نتیجه بخش بودن برجام برای کشورمان حاصل شده است افزود: سوال مطرح این است که کشورمان در دیپلماسی تجاری نیز از قدرت برخوردار است و قادر هستیم در این عرصه نیز کارهای قابل توجهی انجام دهیم.

برآسود به سه ضعف موجود در بخش صنعت و تجارت کشور اشاره کرد و گفت: کمبود سرمایه، ضعف در تکنولوژی و کمبود و ضعف در مدیریت مهمترین مشکلات ما در این زمینه محسوب می شود که برگزاری ۴روزه همایش علمی به سوی جهانی شدن در راستای پرداختن به این معضلات به ویژه پوشش ضعف های مدیریتی است.

وی افزود: مدیر توانا کمبودهای سرمایه ای را با تزریق سرمایه با استفاده از سرمایه گذاری های خارجی جبران می کند که با ورود سرمایه های خارجی تکنولوژی نیز به کشور وارد می شود.

برآسود همچنین اقتصاد مهارتی را حلقه مفقوده میان دو اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان مورد تاکید مقام معظم رهبری دانست و گفت: کشورمان از کمبود نیروهای تکنسین و به اصطلاح آچار به دست و ماهر رنج می برد که در این خصوص تربیت نیروهای کاربلد بسیار ضروری است.

مدیر مجتمع آموزشی عصر شبکه تاکید کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور طی ۴-۵سال گذشته بحث مهارت را در کشور به به ویژه با برگزاری دوره های پیشرفته مدیریت به خوبی دنبال کرده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران:حالا باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم

حمید رضا خانپور در همایش "به سوی جهانی شدن در پساتحریم" با بیان اینکه برجام باید آغازگر واردات مواد اولیه ارزان قیمت به کشور باشد افزود: در دوران پساتحریم به جای واردات بی رویه و انبوه کالا به کشور باید تکنولوژی و مواد اولیه مورد نیاز بنگاههای تولیدی وارد شود و به رونق اشتغال و تولید بینجامد.مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران تصریح کرد: با حذف تحریم‌ها بسیاری از شرکتها و برندهای بزرگ و معتبر وارد ایران خواهند شد و باید در برابر آنها توانایی رقابت پذیری داشته باشیم. پسا تحریم، گشودن روزنه‌های استراتژیک در صنایع است و صنایع جدید به آموزشهای جدید، آموزشهای جدید به استانداردهای جدید و به دنبال آن مهارت‌های جدید نیاز دارد، لذا باید کمک کنیم که واحدهای تولیدی دچار ورشکستگی و بحران نشوند.

 

خانپور خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی و اطلاع رسانی مناسب به واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در زمینه آموزشهای مهارتی و پر کردن حلقه مفقوده بین صنعت و دانشگاه، زمینه ایجاد فرصتهای شغلی برای جوانان جویای کار و دانش‌ آموختگان را فراهم کنیم و تربیت نیروهای انسانی ماهر و متخصص را جزو اولویتهای کار خود قرار دهیم.وی با اشاره به وجود چهار میلیون و 700 هزار دانشجوی آماده ورود به بازار کار اظهار کرد: سالانه حدود 900 هزار نفر از این تعداد وارد گردونه بازار کار می شوند که 10 درصد آنها شاغل شده و ارتقای مهارت می یابند و 10 درصد دیگر در دستگاههای دولتی جذب و مشغول کار می‌شوند.

او در ادامه افزود: متاسفانه بسیاری از فارغ التحصیلانی که وارد بازار کار می شوند تنها علوم نظری را فرا می گیرند و فن بازار برای تطبیق خود با نیازهای بازار را نمی آموزند، در حالی که افرادی که علوم نظری را با علوم مهارتی تطبیق داده اند خروجی اثربخشی در بازار کار داشته و زمینه اشتغال مولد و پایدار خود را فراهم کرده اند.وی بر لزوم تربیت نیروهای خلاق و کارآفرین تاکید کرد و گفت: ترویج فرهنگ مدرک گرایی موجب شد تا بسیاری از جوانان بدون هدف به سراغ رشته‌هایی بروند که تناسبی با بازار کار نداشت.

مهدی برآسود، دبیر اجرایی همایش نیز در سخنانی اظهار کرد: در حال حاضر از لحاظ دیپلماسی سیاسی پیشرفت کرده ایم و نتایج آن را هم در تبدیل برجام به فرجام دیدیم، ولی آیا در دیپلماسی تجاری هم چنین قدرتی داریم؟وی افزود: مهمترین هدف ما از برگزاری چنین همایشی این بود که نشان دهیم پس از برداشته شدن تحریم‌ها، صنعتگران، تجّار و تولیدکنندگان ما به چه طریقی با دنیای خارج ارتباط برقرار خواهند کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر کشور در سه بخش تکنولوژی، سرمایه و مدیریت با ضعف و کمبود مواجه است و امیدواریم که برگزاری این همایش نقاط ضعف مدیریت را پوشش دهد و مدیران کشور را تبدیل به مدیرانی توانمند و کارآمد کند که کمبود سرمایه‌ها را جبران و از سرمایه گذاری خارجی بهره برداری مطلوبی می کنند.

او با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در پیاده سازی اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان اظهار کرد: حلقه مفقوده اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان، اقتصاد مهارتی است و کمبود نیروهای متخصص و ماهر باید جبران شود.به گفته وی در طول پنج سال گذشته موضوع مهارت توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به شدت پر رنگ و دوره‌های پیشرفته مدیریت در فنی و حرفه‌ای برگزار شد.

نخستین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن با عنوان چالشهای پساتحریم، به مدت چهار روز در روزهای ۲۷و۲۸دی ماه و 4 و 5بهمن ماه سال جاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

منبع:

http://baharnews.ir/news/99026/

سمینار به سوی جهانی شدن مصادف با به فرجام رسیدن برجام

نخستین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن GMBA  با روز اجرای برجام که به فرجام تبدیل گردید در مورخ 27/10/1394 برگزار شد، همزمان با شروع سمینار از پروفسور مهدی الوانی پدر علم مدیریت ایران به پاس یک عمر زحمات ارزشمندشان در این عرصه تقدیر و تشکر به عمل آمد.
در ادامه مهندس خانپور ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان تهران به سخنرانی پرداخت.


سخنرانان علمی سمینار دکتر مجتبی امیری و سر کار خانم سیما شعبانی در زمینه رفتارهای فردی و گروهی در سازمان مباحث خود را بیان کردند.
این سمینار در 28 دی و 4و5 بهمن ماه سال جاری در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ادامه خواهد یافت.

برگزاری نخستین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن

 

نخستین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن همزمان با آغاز اجرای برجام به همت آموزش فنی و حرفه ای استان تهران و مجتمع آموزشی عصر شبکه به مدت 4 روز تا 5 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان تهران، معرفی جدیدترین روش‌های اجرایی در رابطه با رشد و یادگیری در سازمان‌ها، بهبود فرآیندهای کسب و کار، بازاریابی و سواد مالی در کنار برگزاری پنل تخصصی تحلیلی با حضور کارشناسان و اساتید برتر در حوزه‌های تجارت، کسب و کار و کارآفرینی از برنامه های این سمینار می باشد.

 

بر اساس این گزارش، با حضور استاد برجسته علم مدیریت پروفسور سیدمهدی الوانی این سمینار کاربردی با عنوان به سوی جهانی شدن GMBA آغاز به کار نمود که 27 تا 28 دی به عنوان روزهای اول و دوم و 4 و 5 بهمن ماه به عنوان روزهای سوم و چهارم در نظر گرفته شده است.

این گزارش می افزاید: نحوه تجارت در دوره پسا برجام و کسب استعداد رهبری در سازمان‌ها و استفاده از فرصت‌های به وجود آمده از محورهای اصلی این سمینار است.

شایان ذکر است در نخستین روز از سمینار به سوی جهانی شدن، مجتبی امیری عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، سیما شعبانی از اساتید کسب و کار با ارائه اولویت‌های امروز در کسب و کار و حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با اشاره به ضرورت‌های پسابرجام در حوزه افزایش و توسعه فضای کسب و کار به سخنرانی پرداختند.

منبع:

http://www.tehrantvto.ir/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid=149&newsview=2356

کارگاه‌های آموزشی تخصصی با محوریت ارتقای مهارت صنعتگران و فعالان اقتصادی برگزار می‌شود

حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران در حاشیه برگزاری سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه یکشنبه این سمینار آغاز به کار کرد، اظهار داشت: امروز شاهد برگزاری این سمینار کاربردی هستیم که با مشارکت اداره کل فنی و حرفه‌ای استان تهران و مجتمع آموزشی عصر شبکه پیگیری می‌شود.

وی افزود: در کارگاه تخصصی و آموزشی 4 روزه همزمان با رفع تحریم‌ها را به فال نیک گرفتیم؛‌برنامه‌ریزی این سمینار کاربردی از 40 روز گذشته انجام شد که امروز شاهد اجرایی شدن آن با حضور اساتید، پژوهشگران و کارشناسان مختلف اقتصادی هستیم.

خانپور با اشاره به شرایط پس از تحریم خاطر نشان کرد: بعد از رفع تحریم‌ها، بحران‌های مختلفی وجود خواهد داشت و برخی نکات مثبت و برخی تهدیدها باید مورد توجه قرار گیرند؛‌ در اینباره برنامه‌ریزی‌هایی صورت پذیرفته تا فرصت‌ها به جوانان و مدیران واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی و یا کارآفرینان و نخبگان مهارتی و همچنین کارشناسانی که در عرصه فن بازار و پژوهش فعالیت دارند، انتقال داده شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران افزود: استفاده از اساتید بنام حوزه برند، تبلیغات، فروش و کارآفرینی در این سمینار نقطه مثبتی است که به حاضران در آن ارائه می‌شود؛‌ در 4 روز برگزاری این سمینار 4 کارگاه تخصصی و آموزشی برگزار می‌شود که هر کدام اهداف خاص را دنبال می‌کنند و برنامه‌های خاص آموزشی و مدیریتی ارائه می‌شود.

وی گفت: در جریان این کارگاه‌های آموزشی اگر افراد با بحران‌هایی مواجه شوند که در اقتصاد اثرگذار هستند، آمادگی پیدا می‌کنند به عنوان مثال اگر در تغییرات نرخ ارز مشکلی ایجاد شود، نحوه صادرات غیرنفتی و عرضه محصولات باکیفیت تولید داخل یا استفاده از فرصت‌های به وجود آمده مورد تأکید قرار می‌گیرد.

خانپور با بیان اینکه تأمین مواد اولیه تولید‌کنندگان و آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم در این زمینه از موثرترین اقدامات است، تصریح کرد: اگر برندهای بزرگی وارد کشور شوند باید نحوه برخورد با آنان و رقابت در این عرصه متناسب با ادبیات تجارت خودشان باشد؛‌ به دنبال این هستیم که در پسا تحریم با گشودن روزنه‌های استراتژیک در صنعت، مسیر توسعه را طی کنیم.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: صنایع جدید و تکنولوژی‌ها نیاز به مهارت‌های جدید دارند که مهارت‌های جدید هم نیاز به آموزش‌های جدید دارند و در ادامه آموزش‌های جدید مستلزم داشتن آماده‌سازی استانداردها است که در این زمینه استانداردهای به روز دنیا در کشور ما بومی‌سازی شوند و بر اساس آن مدرس و مربی آموزش دهند، سپس در این جریان باید به سمت تولید، بازاریابی و فروش محصولات برویم.

وی افزود: در این جریان که روزنه‌هایی در اقتصاد ایران باز شده نباید مونتاژ‌کاری توسعه پیدا کند بلکه کارخانه‌ها با استفاده از مواد اولیه به تولید و رونق فضای کسب و کار بپردازند چرا که با مونتاژکاری نمی‌توان گفت که صاحب تولید در کشور هستیم.

خانپور با تأکید بر اینکه صنایع را باید به سمت تولید ببریم، خاطر نشان کرد: باید همه ما فعالیت کارخانه‌ها را از نزدیک لمس کنیم چرا که هم زمینه آن در کشور عزیز ما فراهم است و هم جوانان متعهد و کارآمدی در کشور حضور دارند؛‌ در این زمینه نیاز است تا با یکسری آموزش‌‌های تخصصی به دنبال رونق فضای آموزشی و حرفه‌ای دنبال کنیم.

وی با اشاره به اینکه در این زمینه برنامه‌ریزی‌هایی برای تشکیل کارگاه‌های فصلی انجام شده است افزود: این کارگاه‌های تخصصی با حضور برندهای برتر کشور برای علاقه‌مندان توسعه، کارآفرینی و خلاقیت در عرصه‌های تولید، صنعت و خدمات داشته باشیم.

منبع:

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941027001468

حالا باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران گفت: پس از تحریم‌ها، فرصتها و تهدیدها را پیش رو داریم که باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و از فرصتها بهترین استفاده را ببریم و خود را برای مواردی همچون ارزان یا گران شدن ارز آماده کنیم.

به گزارش خبرنگار ایسنا،‌ حمید رضا خانپور در همایش "به سوی جهانی شدن در پساتحریم" با بیان اینکه برجام باید آغازگر واردات مواد اولیه ارزان قیمت به کشور باشد افزود: در دوران پساتحریم به جای واردات بی رویه و انبوه کالا به کشور باید تکنولوژی و مواد اولیه مورد نیاز بنگاههای تولیدی وارد شود و به رونق اشتغال و تولید بینجامد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران تصریح کرد: با حذف تحریم‌ها بسیاری از شرکتها و برندهای بزرگ و معتبر وارد ایران خواهند شد و باید در برابر آنها توانایی رقابت پذیری داشته باشیم. پسا تحریم، گشودن روزنه‌های استراتژیک در صنایع است و صنایع جدید به آموزشهای جدید، آموزشهای جدید به استانداردهای جدید و به دنبال آن مهارت‌های جدید نیاز دارد، لذا باید کمک کنیم که واحدهای تولیدی دچار ورشکستگی و بحران نشوند.

خانپور خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی و اطلاع رسانی مناسب به واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در زمینه آموزشهای مهارتی و پر کردن حلقه مفقوده بین صنعت و دانشگاه، زمینه ایجاد فرصتهای شغلی برای جوانان جویای کار و دانش‌ آموختگان را فراهم کنیم و تربیت نیروهای انسانی ماهر و متخصص را جزو اولویتهای کار خود قرار دهیم.

وی با اشاره به وجود چهار میلیون و 700 هزار دانشجوی آماده ورود به بازار کار اظهار کرد: سالانه حدود 900 هزار نفر از این تعداد وارد گردونه بازار کار می شوند که 10 درصد آنها شاغل شده و ارتقای مهارت می یابند و 10 درصد دیگر در دستگاههای دولتی جذب و مشغول کار می‌شوند.

او در ادامه افزود: متاسفانه بسیاری از فارغ التحصیلانی که وارد بازار کار می شوند تنها علوم نظری را فرا می گیرند و فن بازار برای تطبیق خود با نیازهای بازار را نمی آموزند، در حالی که افرادی که علوم نظری را با علوم مهارتی تطبیق داده اند خروجی اثربخشی در بازار کار داشته و زمینه اشتغال مولد و پایدار خود را فراهم کرده اند.

وی بر لزوم تربیت نیروهای خلاق و کارآفرین تاکید کرد و گفت: ترویج فرهنگ مدرک گرایی موجب شد تا بسیاری از جوانان بدون هدف به سراغ رشته‌هایی بروند که تناسبی با بازار کار نداشت.

مهدی برآسود، دبیر اجرایی همایش نیز در سخنانی اظهار کرد: در حال حاضر از لحاظ دیپلماسی سیاسی پیشرفت کرده ایم و نتایج آن را هم در تبدیل برجام به فرجام دیدیم، ولی آیا در دیپلماسی تجاری هم چنین قدرتی داریم؟

وی افزود: مهمترین هدف ما از برگزاری چنین همایشی این بود که نشان دهیم پس از برداشته شدن تحریم‌ها، صنعتگران، تجّار و تولیدکنندگان ما به چه طریقی با دنیای خارج ارتباط برقرار خواهند کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر کشور در سه بخش تکنولوژی، سرمایه و مدیریت با ضعف و کمبود مواجه است و امیدواریم که برگزاری این همایش نقاط ضعف مدیریت را پوشش دهد و مدیران کشور را تبدیل به مدیرانی توانمند و کارآمد کند که کمبود سرمایه‌ها را جبران و از سرمایه گذاری خارجی بهره برداری مطلوبی می کنند.

او با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در پیاده سازی اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان اظهار کرد: حلقه مفقوده اقتصاد مقاومتی و اقتصاد دانش بنیان، اقتصاد مهارتی است و کمبود نیروهای متخصص و ماهر باید جبران شود.

به گفته وی در طول پنج سال گذشته موضوع مهارت توسط سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای به شدت پر رنگ و دوره‌های پیشرفته مدیریت در فنی و حرفه‌ای برگزار شد.

نخستین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن با عنوان چالشهای پساتحریم، به مدت چهار روز در روزهای ۲۷و۲۸دی ماه و 4 و 5بهمن ماه سال جاری در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

http://isna.ir/fa/news/94102816373/%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%AA%D9%87%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85

برگزاری اولین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، بعدازظهر امروز اولین سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن با حضور حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران، کارشناسان و اساتید حوزه تجارت، آغاز به کار کرد.

بر اساس این گزارش، نحوه تجارت در دوره پسابرجام و کسب استعداد رهبری در سازمان‌ها و استفاده از فرصت‌های به وجود آمده از محورهای این سمینار است.

سمینار کاربردی به سوی جهانی شدن امروز و فردا برگزار می‌شود که روزهای سوم و چهارم در تاریخ 4 و 5 بهمن ماه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، مجتبی امیری عضو هیأت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، سیما شعبانی با ارائه اولویت‌های امروز در کسب و کار و حمیدرضا خانپور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران با اشاره به ضرورت‌های پسابرجام در حوزه افزایش و توسعه فضای کسب و کار به سخنرانی پرداختند.

 

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13941027001464

تماس با ما


●    نشانی: تهران سیدخندان سهروردی شمالی خیابان بسطامی پلاک 26

 


●    تلفن: 6-88519284


●    فکس :6-88519284


●    پست الکترونیک: info{@}ern-co.ir

 

ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید